Pomáháme. Rádi.

Díky všem těmto obětavým lidem Kiwanis
panenka žije a pomáhá. Děkujeme!

Akce KIWANIS KLUB Ostrava

Prezidentka sdružení Eva Pastušková rozdává osobně společně s významnými hosty na dětských odděleních nemocnic dětem různé dary a bílé látkové panenky, které si mohou podle sebe samy vymalovat.

Akce roku 2016

Předání finančního daru domu pro matku s dítětem Sára

11.4.2016 - Předání finančního daru 14.200Kč domu pro matku s dítětem Sára ve Frýdku Místku. Finanční dar bude využit pro volnočasové aktivity dětí (návštěva ZOO,Akvaparku apod.) ubytované ve středisku Sára.
Finanční dar byl předán Občanskému sdružení Kiwanis v průběhu společenského plesu ODS v hotelu Prosper v Čeladné, kde byla při této příležitostí uspořádána sbírka a předána panem Ing. Evženem Tošenovským Dr.h.c., Ing. Jakubem Unuckou, MBA a panem Ing. Markem Špokem PhD.
Finanční dar převzal koordinátor střediska pan Mgr. Filip Fürst

Předání finančního daru domu pro matku s dítětem Sára

Poděkování ženské věznici v Opavě

Petr Šiška navštívil dětské pacienty

Ve čtvrtek 18.12.2015 navštívil děti hospitalizované na dětském oddělení nemocnice známý třinecký rodák - muzikant, textař a producent Petr Šiška.

Spolu s prezidentkou občanského sdružení Kiwanis Evou Pastuškovou přichystali pro děti pod stromeček panenky, autíčka, dřevěné kostky, puzzle, omalovánky a pastelky, knížky a DVD v hodnotě 4000 Kč. Největším dárkem byl relaxační sedací vak ve tvaru lodi, u kterého nechyběly kormidelní kolo, záchranný kruh, rybičky a další postavičky vodního světa.

Malé pacienty navštívila Jitka Asterová

V pátek odpoledne 11.12.2015 navštívila děti hospitalizované na dětském oddělení nemocnice populární česká herečka Jitka Asterová.

V doprovodu prezidentky občanského sdružení Kiwanis Evy Pastuškové předala malým pacientům látkové panenky Kiwanis spolu s dalšími drobnými dárky, mikulášskou nadílku a popřála jim brzké uzdravení.

Na závěr návštěvy předaly obě návštěvnice lékařům dětského oddělení velký společný dar pro dětské pacienty - novou televizi.

Mikuláš v nemocnici

7. prosince 2015 na Mikuláše jsme navštívili s našim partnerem ArceloremMittal, se kterým již spolupracujeme 15 let, dětské oddělení nemocnice v Ostravě Fifejdách.

Zástupci ArceloruMittal udělali dětem Mikuláše,čerta, anděla a společně jsme dětem rozdali mikulášské dobroty a Kiwanis panenky zabalené s dalšími dárky. Za dlouholeté partnerství zástupcům ArceloruMittal moc děkujeme.